Bestsellery
Colostrum LR kapsułki - siara
Colostrum LR kapsułki - siara
150,00 zł 130,00 zł
szt.
Colostrum LR w płynie LIQUID
Colostrum LR w płynie LIQUID
119,30 zł 95,00 zł
szt.
Colostrum LR w płynie LIQUID dwupak
Colostrum LR w płynie LIQUID dwupak
189,00 zł
szt.
Jak robimy zakupy - WAŻNE
  • Minimalne zamówienie 300 zł + koszt dostawy

 


  • Warianty cenowe produktów ( nie dotyczy produktów promocyjnych ):

1. Z REJESTRACJĄ  - oznacza to, że pracownik Giovanni Zdrowie zarejestruje Państwa w firmie LR wykorzystując dane z formularza zamówienia dokonanego w naszym sklepie 

Jakie korzyści otrzymają Państwo w tym wariancie: 

- niższa cena produktu o 40% względem ceny katalogowej

- katalog produktów LR, cennik oraz prezentację firmy

- możliwość rejestracji Państwa członków rodziny, bądź znajomych w firmie LR, co da tym osobom również produkty w cenach hurtowych              ( takich, jakie mają Państwo )

- prowizję od firmy LR za zakupy osobiste oraz te od osób, które Państwo sami zarejestrowali oraz wiele innych profitów ( szczegóły będą w prezentacji firmy )

Wystarczy, że przy każdym produkcie, który zamówisz w naszym sklepie zaznaczysz wariant Z REJESTRACJĄ. My zarejestrujemy Państwa w LR i kolejne zamówienie mogą już Państwo dokonać w sklepie online LR ( producent, ceny hurtowe, dodatkowe profity ) >> https://www.lrworld.com 

Bez naszej rejestracji nie mają Państwo możliwości zamawiania w sklepie LR World. Wiąże się to z koniecznością podania daty urodzenia ( w końcowym etapie zamówienia ), gdyż ta dana jest wymagana do zarejestrowania Państwa. 

Sklep Giovanni Zdrowie i sklep LR to dwa różne sklepy, my jesteśmy partnerem LR (pośrednikiem) , który rejestruje Państwa w firmie LR. 

 

Produkty zostaną wysłane z Giovanni Zdrowie. 

Nie wiąże się z koniecznością dokonywania zakupów  np. co miesiąc, zamawiasz kiedy chcesz. 

 

BARDZO WAŻNE!

 

Klient wybierając opcję z REJESTRACJĄ wyraża zgodę na użycie danych osobowych z zamówienia do zarejestrowania w firmie LR, poprzez akceptację naszego regulaminu. 

Kupujący wyraża zgodę na: - wykorzystanie numeru telefonu i adresu e-mail przez LR dla celów marketingu bezpośredniego w rozumieniu przepisów Ustawy - Prawo Telekomunikacyjne; - otrzymywanie od LR informacji handlowych (np.newsletter) za pomocą środków komunikacji elektronicznej ( SMS, email ); - przesyłanie przez LR pocztą katalogów i innych materiałów marketingowych / reklamowych; - publikację imienia i nazwiska w materiałach marketingowych, prezentacjach, na eventach, na stronie www firmy LR oraz w mediach społecznościowych; - publikację wizerunku w materiałach marketingowych, prezentacjach, na eventach, na stronie www firmy LR oraz w mediach społecznościowych

 


2. BEZ REJESTRACJI - jeśli nie chcą Państwo rejestracji, wtedy przy produkcie, który jest zamawiany u nas w sklepie zaznaczają Państwo BEZ REJESTRACJI:

- wyższa cena o 40% względem ceny hurtowej LR

- brak katalogu produktów LR, cennika oraz prezentacji firmy

- brak możliwości rejestracji Państwa członków rodziny, bądź znajomych w firmie LR, co da tym osobom również produkty w cenach hurtowych         ( takich, jakie mają Państwo )

- brak prowizji od firmy LR za zakupy osobiste oraz te od osób, które Państwo sami zarejestrowali oraz wiele innych profitów ( szczegóły będą w prezentacji firmy )

Realizacja Państwa zamówienia odbywa się przez nas i jest taka, jak była dotychczas lub w każdym innym sklepie internetowym.


Zdecydowanie bardziej opłaca się zamawiać produkty w niższych cenach, posiadać materiały informacyjne oraz profity, jednak decyzję o tym zostawiamy Państwu. W razie pytań, zachęcamy do kontaktu mailowego: biuro@giovanni-zdrowie.pl 

Z wielką chęcią wszystko Państwu wyjaśnimy. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl