Regulamin

Sklep internetowy obsługuje firma GIOVANNI Jan Smereczyński z Warszawy, GIOVANNI JAN SMERECZYŃSKI, ul. Krakowskie Przedmieście 37, 00-071 WARSZAWA, NIP: 5260054768, REGON: 011091215

1. Zamówień w naszym sklepie można dokonywać poprzez formularz  zamówień , każde z zamówień złożonych w ten sposób jest traktowane jako umowa kupna sprzedaży dokonana za pośrednictwem Internetu. Każdy klient bez względu na formę dokonania zamówienia tzn. przez telefon lub za pośrednictwem panelu sklepu internetowego akceptuje poniższy regulamin.   

2. Każdy z klientów logujących się lub dokonujących zakupów w naszym sklepie bez logowania wyraża jednocześnie zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez firmę GIOVANNI Jan Smereczyński i przechowuje dane klientów witryny internetowej  zgodnie z polskim prawem a w szczególności z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r.  (Dz. U. Nr 133, poz. 883 z pzn. zm.).

3. Firma GIOVANNI Jan Smereczyński zastrzega sobie prawo do nie realizowania zamówień które budzą nasze wątpliwości np. niepełny adres , przesadna ilość zamówionego jednorazowo towaru bez skorzystania z zakładki zamówienia hurtowe, brak numeru kontaktowego itp.    Jednocześnie wymagamy od każdego z klientów podania aktualnego numeru telefonu stacjonarnego bądź komórkowego oraz adresu e-mail w celu kontaktu w sprawie zamówienia. W przypadku zamówień za pośrednictwem kuriera UPS nie podanie numeru telefonu komórkowego automatycznie uniemożliwia ich realizację.

4. Sklep działa przez 24 godziny na dobę i przez okrągły rok. Oznacza to że każdy z klientów może składać zamówienie bez względu na porę dnia. Nie oznacza to jednak że nasz personel pracuje 24 godziny na dobę. Telefony w naszej firmie działają od 9 do 17 – od poniedziałku do piątku, natomiast w soboty jesteśmy do dyspozycji klienta od 9 do 15.

5. Wszystkie ceny podane w sklepie są cenami w zł polskich i zawierają podatek VAT.    GIOVANNI Jan Smereczyński zobowiązuję się informować swoich klientów o zmianach cen które mogą wystąpić po złożeniu zamówienia , jeżeli cena w takim przypadku nie będzie odpowiadać klientowi zamówienie będzie od razu anulowane.    Przygotowanie towaru do wysyłki zajmuje nam od 24 do 72 godziny w dni robocze. Firma GIOVANNI Jan Smereczyński nie pracuje jedynie w niedziele. Wszystkie paczki są więc wysyłane od poniedziałku do piątku ( włącznie ) za pośrednictwem DHL lub Paczkomat). W przypadku braku jakiegoś produktu klient jest informowany w ciągu 24 godzin otrzymując jednocześnie termin realizacji zamówienia lub propozycję zakupu podobnego produktu z asortymentu innej firmy. Klient może również zrezygnować z części zamówienia.

6. Firma GIOVANNI Jan Smereczyński nie odpowiada za opóźnienia w dostarczeniu paczek spowodowane niekompetencją firmy kurierskiej. Jednocześnie zobowiązuje się do maksymalnie szybkiej realizacji składanych zamówień.

7. Zamówienia dostarczane są pod adres wskazany w formularzu zamówień. W przypadku kiedy klient jest już zalogowany w naszym sklepie ale pragnie by wysyłka dotarła na inny adres prosimy o umieszczenie tej informacji w komentarzu do zamówienia. Jeżeli nie będzie takiej informacji paczka zostanie wysłana na adres z formularza zamówień. Wszelkie informacje o zmianach adresu, smaku, ilości i rodzaju asortymentu przyjmujemy jedynie drogą mailową, oznacza to że nie uznajemy zmian dokonywanych za pośrednictwem połączeń telefonicznych lub komunikatora fb. Wycofanie zamówienia jest możliwe do póki zamówienie ma status niezrealizowanego w momencie zmiany statusu na „zamówienie wysłane” jego wycofanie nie jest już możliwe a wszelkie koszty związane z nieodebraniem paczki ponosi klient.

8. W sprawach reklamacji w pierwszej kolejności prosimy o kontakt z naszym biurem lub magazynem. W przypadku gdy klient odbiera od kuriera uszkodzoną przesyłkę zawsze robi to na własne ryzyko. Firma GIOVANNI Jan Smereczyński nie uwzględnia reklamacji dotyczących uszkodzonych paczek i gwarantuje, że paczki, które opuszczają ich siedzibę są kompletne i nienaruszone. Jednocześnie informujemy, że przyjęcie uszkodzonej paczki uniemożliwia jej reklamacje w przypadku braków lub uszkodzeń zawartości. Polecamy każdemu z klientów w takim przypadku odmowę przyjęcia przesyłki z powodu jej uszkodzenia.

9. Kupując produkty w naszym sklepie można zwrócić towar do 14 dni roboczych bez podania przyczyny , zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000r. „O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny” Zwrot lub wymiana towaru odbywa się zawsze na koszt klienta. Warunkiem zwrotu pieniędzy na konto lub adres osobisty klienta jest to, że towar jest w stanie nienaruszonym czyli jego opakowanie nie jest uszkodzone i żadna z plomb zabezpieczających nie jest zerwana. Firma GIOVANNI Jan Smereczyński nie przyjmuje reklamacji otwartych produktów.

9a. GIOVANNI Jan Smereczyński jako sprzedawca odpowiada wobec Klienta będącego konsumentem w rozumieniu art. 22 [1] Kodeksu Cywilnego, z tytułu rękojmi za wady w zakresie określonym w Kodeksie Cywilnym, w szczególności w art. 556 oraz art. 556 - 556[3] Kodeksu Cywilnego.

9b. Reklamacje, wynikające z naruszenia praw Klienta gwarantowanych prawnie, lub na podstawie niniejszego Regulaminu, należy kierować na adres zamowienia@giovanni-zdrowie.pl. GIOVANNI Jan Smereczyński zobowiązuje się do rozpatrzenia każdej reklamacji w terminie do [14] dni, a gdyby to nie było możliwe, do poinformowania w tym okresie Klienta, kiedy reklamacja zostanie rozpatrzona.

10. W przypadku zaginięcia paczki spowodowanego przez Kuriera firma GIOVANNI Jan Smereczyński zobowiązuje się do natychmiastowego złożenia reklamacji u przewoźnika. Czas reklamacji przedłuża się w takim  przypadku o czas potrzebny firmie przewozowej do rozpatrzenia reklamacji. W przypadku Kuriera czynności wyjaśniające trwają do trzech miesięcy. Firma GIOVANNI Jan Smereczyński zobowiązuje się do zwrotu zagubionego towaru lub ekwiwalentu pieniężnego w terminie 7 dni roboczych od otrzymania odszkodowania od przewoźnika wymienionego wyżej. Zwrot pieniędzy odbywa się zawsze za pomocą przelewu bankowego na konto uprzednio wskazane przez osobę dokonującą reklamacji.

11. Firma GIOVANNI Jan Smereczyński nie ponosi odpowiedzialności za długość dostarczania paczki przez tzw. przewoźników tzn. firmy kurierskiej współpracującej z naszą firmą. Firma GIOVANNI Jan Smereczyński odpowiada za towar do momentu dostarczenia jej do przewoźnika. Dowodem na dostarczenie towaru do przewoźnika a jednocześnie dowodem dopełnienia umowy kupna sprzedaży zawartej za pośrednictwem sklepu internetowego są pokwitowania wystawione przez przewoźników.

12. Promocje w sklepie nie łączą się z innym promocjami oznacza to że kupujący przy zakupie towaru z darmową wysyłką nie może liczyć na darmową wysyłkę innych produktów nie objętych taką promocją, chyba że w opisie przedmiotu znajduje się taka informacja. Produkty z kategorii promocje nie zliczają się również do ogólnego obrotu z zamówienia który upoważnia do odbioru dodatkowych prezentów lub darmowej wysyłki.

13. Kupując produkty w naszym sklepie, udzielasz sprzedającemu pełnomocnictwa do zawarcia umowy o świadczeniu usług w jego imieniu z Kurierem w celu sprzedaży za jej pośrednictwem zakupionego towaru i przekazujesz na ten cel środki niestanowiące dodatkowego dochodu sprzedającego.

14. Każdy z klientów dokonując zakupów w naszym sklepie jednocześnie powyższy regulamin i zezwala na wysyłanie do niego ofert marketingowych za pośrednictwem email.

15.Firma GIOVANNI Jan Smereczyński zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu i poleca klientom ponowne zapoznanie się z nim przy dokonywaniu nowego zamówienia, ponieważ każdy zakup łączy się bezpośrednio z jego akceptacją.

16.Jeżeli którekolwiek postanowienie Regulaminu zostanie uznane prawomocnym orzeczeniem sądu za nieważne, pozostałe postanowienia pozostają w mocy.

17. Klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu Cywilnego, przysługuje – na podstawie przepisów prawa – prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 14 dni i wysyłając je na adres: Giovanni, ul. Krakowskie Przedmieście 37, 00-071, Warszawa

18. Koszty przesłania towaru są zwracane przez Sklep, ale jeżeli Konsument wybrał sposób dostarczenia rzeczy inny niż najtańszy, zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sprzedawcę, Sprzedawca nie jest zobowiązany do zwrotu konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.

19. Średni czas realizacji zamówienia wynosi 3 dni.

 


Waluty
Wersje językowe
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl