Bestsellery
Colostrum LR kapsułki - siara
Colostrum LR kapsułki - siara
130,00 zł
szt.
Colostrum LR w płynie LIQUID
Colostrum LR w płynie LIQUID
109,00 zł
szt.
Vita Aktiv LR
Vita Aktiv LR
61,40 zł
szt.
Taniej / zarobek

LR oferuje swoim Partnerom cały szereg przywilejów i korzyści. Ceniony model wynagrodzeń na podstawie marży handlowej i wypłacanych bonusów to tylko jedna z korzyści Partnerów LR. Niezmiennie w centrum uwagi pozostaje uznanie dla wyników ich pracy. 

 

Produkty


Asortyment produktów LR jest wytwarzany zgodnie z niemieckimi standardami jakości i jest on dostępny dla Partnerów po korzystnych cenach nabycia. Otrzymują Państwo produkty w cenach hurtowych, tj. 30-40 % taniej niż w sklepach internetowych. Wystarczy zamówić produkty na minimum 100 pkt. (każdy produkt ma swoją wartość punktową), szczegóły > 507-039-104

System wynagrodzeń


LR wynagradza sprzedaż produktów oraz tworzenie własnych struktur, wypłacając bonusy i prowizje.

Autokoncept


LR oferuje swoim Partnerom, w zależności od osiąganych przez nich obrotów, samochody do swobodnego użytkowania: od Opla Corsy, przez różne modele Mercedesa aż po Porsche.

Uznanie


LR bardzo wyraźnie docenia najlepsze wyniki. Partnerzy osiągający najwyższe rezultaty w sprzedaży zapraszani są np. na galowe uroczystości lub na niezwykłe podróże.

Szkolenia


Również w sprzedaży bezpośredniej obowiązuje zasada: nikt nie urodził się mistrzem. Dlatego też LR dba o indywidualne i zorientowane na osiągnięcie konkretnego celu szkolenia swoich Partnerów.

Napisz do nas, że jesteś zainteresowana / zainteresowany dzwoń 507-039-104 lub pisz na adres: biuro@giovanni-zdrowie.pl

Odpiszemy, wyjaśnimy, doradzimy. Dla nas najważniejsza jest jakość. Obsługi i produktu. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl