MIND MASTER LR Formula GREEN

Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 47,90 zł 47.90
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Opis produktu MIND MASTER LR Formula GREEN ochrona przed stresem, energia, siła, motywacja

Mind Master LR Formula Green

STRES STOP! Energia! Aktywność! Sukces!

Może codziennie towarzyszyć Ci m.in. w pracy, domu, na uczelni itp.

Z pełną siłą z zielonej herbaty

Testowany w Berlinie w Klinice Charite!!!
Potwierdzone przez EFSA*:

 • Tiamina i witamina B12 przyczyniają się do prawidłowego metabolizmu energetycznego
 • Witamina B12 przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego.
 • Witamina B12 przyczynia się do prawidłowego przebiegu funkcji psychicznych.
 • Witamina B12 i żelazo przyczyniają się do zmniejszenia zmęczenia
 • Żelazo przyczynia się do prawidłowych funkcji poznawczych.
 • Witamina E przyczynia się do ochrony komórek przed stresem oksydacyjnym.

* European Food Safety Authority (Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności)

Zawarte w MIND MASTER LR składniki między innymi przyczyniają się one:

 • do prawidłowego metabolizmu energetycznego
 • do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego
 • do prawidłowego przebiegu funkcji psychicznych
 • do zmniejszenia zmęczenia
 • do prawidłowych funkcji poznawczych
 • do ochrony komórek przed stresem oksydacyjnym

Ten sam efekt, owocowy smak: oprócz klasycznego Mind Master Formula Green do wyboru jest również wariant Formula Red o smaku winogron.

Zakres zastosowania

 • Wszystkie grupy wiekowe borykające się z czynnikami stresu
 • Sportowcy
 • Menedżerowie
 • Osoby podejmujące działalność twórczą
 • Osoby nieprawidłowo odżywiające się
 • Osoby chore na raka
 • Kobiety w ciąży

 

Dozowanie

 • Dzieci w wieku szkolnym do 20ml 1x dziennie 
 • Młodzież do 40ml 1x dziennie 
 • Dorośli  40-80ml 1x dziennie 
 • W przypadku stresu  do 2x80ml dziennie 
 • Sportowcy do 2x100ml dziennie

 

Wskazówka dla diabetyków:

porcja dzienna (80 ml) odpowiada 0,87 jednostki chlebowej.

 

Cechy jakościowe

 • Jedyny w swoim rodzaju produkt w zakresie ortomolekularnym.
 • Green Energy Formula.
 • Wysoka zdolność antyoksydacyjna (ORAC, oxygen radical absorbance capacity).
 • Bardzo dobra biodostępność.
 • Jakość potwierdzona przez Instytut Fresenius.
 • Analizy medyczne, badanie kontrolowane placebo.
 • Skuteczność naukowo potwierdzona przez Charité Berlin

 

Co sprawia, że Mind Master LR jest tak wyjątkowy?

Mind Master to światowa innowacja od LR. Mind Master to wyjątkowy produkt w całości poświęcony problemowi stresu. Mind Master nie tylko redukuje skutki stresu, lecz jednocześnie zwiększa siłę dla ciała i umysłu.

Jak to działa? Stres fizyczny jest redukowany poprzez skuteczne neutralizowanie wolnych rodników przez przeciwutleniacze (resweratrol, zielona herbata, witamina E i selen). Jednocześnie wspierany jest poziom energii mentalnej i fizycznej dzięki specjalnie dopasowanym mikroskładnikom odżywczym (witamina B1, B9, B12, cholina, Żelazo, koenzym Q10 i L-karnityna). Zostało to udowodnione badaniem naukowym.

Zawarta w Mind Master wybrana kompozycja składników redukujących stres oraz podnoszących sprawność jest absolutnie wyjątkowa, ponieważ konkurencyjne produkty koncentrują się zwykle na jednym z tych elementów, albo na „redukowaniu stresu”, albo na zwiększaniu energii mentalnej bądź zwiększaniu energii fizycznej.

Kiedy stosować Mind Master LR?

Stosuj Mind Master przed posiłkami. Proszę zwrócić uwagę na to, by przyjmować Mind Master zawsze o tej samej porze dnia. Zalecane jest regularne stosowanie przez dłuższy okres czasu.
Praktyczna butelka o pojemności 500 ml wystarcza na 6 dni przy zalecanej porcji dziennej 80 ml. 80 ml to z reguły nieco mniej niż pół szklanki.

Jak stosować Mind Master LR? Czy może wystąpić nietolerancja?

Mind Master to suplement diety, który jest całościowo poświęcony problemowi stresu. Chroni organizm i komórki przed stresem oksydacyjnym – a więc przed nadmiarem niebezpiecznych wolnych rodników, których powstaje więcej podczas stresu. Ponadto Mind Master zawiera wartościowe mikroskładniki odżywcze, które wspierają sprawność umysłową i fizyczną.

Aby Mind Master mógł dawać takie rezultaty, zawiera wysoko skoncentrowane przeciwutleniacze. Do nich zaliczają się przede wszystkim tzw. taniny, należące do polifenoli. Te polifenole o bardzo cierpkim  smaku  są  znane  jako  silne  antyoksydanty.  Jednak  mogą  one  również  wywoływać u niektórych osób uczucie mdłości zaraz po spożyciu. Przede wszystkim może tak się zdarzyć, jeśli produkt jest spożywany na czczo. Ten fenomen jest znany również w przypadku zielonej herbaty, która jak wiadomo również zawiera duże ilości tych pozytywnych antyoksydantów. Niektórzy także odczuwają mdłości, pijąc ją na czczo.

Wprawdzie zasadniczo zaleca się stosowanie Mind Master przed posiłkami, gdyż to przyspiesza przyswajanie składników przez organizm, jednak w wyjątkowych przypadkach, gdy występują mdłości, można przyjmować Mind Master także po posiłku, np. po obiedzie. Również mieszanie produktu z sokami może podnieść jego tolerancję.

Dlaczego Mind Master LR ma zielony kolor?

Zielony kolor produktu Mind Master wynika głównie z zawartości chlorofilu. Rośliny wykorzystują ten naturalny barwnik  do  fotosyntezy.  W  ramach  fotosyntezy  chlorofil  jest  odpowiedzialny za uzyskiwanie energii ze światła słonecznego. Tym samym chlorofil to jeden z najważniejszych producentów energii na naszej planecie.
Ponieważ mamy do czynienia z surowcem naturalnym, zabarwienie produktu Mind Master może ulegać lekkim wahaniom.

Skąd pochodzi szczególny smak produktu Mind Master?

Smak jest szczególnie naturalny i wynika z wyjątkowo wysokiej koncentracji przeciwutleniaczy z ekstraktów roślinnych i z tego powodu ma lekko gorzką nutę. Smak jest dopełniony innowacyjną stewią, czystą substancją naturalną o wysokiej sile słodzenia.

Czy dzieci również mogą stosować Mind Master LR?

Dzieci w wieku szkolnym oraz młodzież bez wątpienia mogą pić Mind Master.

Czy ze względu na zawartość Aloe Vera Mind Master LR może zastąpić żele do picia Aloe Vera?

Wartościowy żel Aloe Vera ze swoimi znanymi zaletami jest zawarty w produkcie Mind Master. Zawartość Aloe Vera jest mniejsza na korzyść przeciwutleniaczy. Dlatego Mind Master nie może zastąpić żelu do picia Aloe Vera.

Dlaczego Mind Master LR zawiera Aloe Vera?

W pracach  amerykańskich  badaczy  skupionych  wokół  prof.  Joe  A.  Vinsona  (Uniwersytet w Scranton, Pensylwania) udowodniono, że czysty miąższ z liścia Aloe Vera może zwiększać bioprzyswajalność witamin. Przykładowo organizm może przyswajać witaminę E w połączeniu z czystym miąższem liścia nawet o 269% lepiej.

W jaki sposób LR zapewnia wysoką jakość produktu Mind Master LR?

SGS INSTITUT FRESENIUS bardzo szczegółowo kontroluje jakość, poczynając od surowców aŜ do poszczególnych etapów produkcji.

Gotowy produkt jest dodatkowo kontrolowany poprzez zakupy testowe.

W ten sposób ceniona pieczęć jakości INSTITUT FRESENIUS Quality Seal służy jako obiektywne potwierdzenie doskonałej jakości produktu Mind Master.

Czy można mieszać Mind Master LR z sokami?

Tak, mieszanie z sokami lub wodą nie ma negatywnego wpływu na działanie Mind Master.

Czy Mind Master może być stosowany przez diabetyków?

Mind Master zawiera jedynie niewielką ilość cukru – dekstrozy. Dzienna porcja 80 ml dostarcza 0,87 jednostek chlebowych (wymienników węglowodanowych). W  przypadku wątpliwości, czy produkt jest odpowiedni dla diabetyka, najlepiej skonsultować to z lekarzem prowadzącym.

Czy Mind Master należy stosować raz dziennie czy dzielić na parę porcji w ciągu dnia?

Mind Master został tak pomyślany, że wystarczy stosować go raz dziennie. Dzielenie porcji w ciągu dnia nie jest konieczne. Mind Master jest przeznaczony dla grupy osób bardzo zaabsorbowanych i aktywnych w życiu. Dla tych osób ważna jest możliwie prosta i wygodna forma stosowania.

Czy na początku stosowania może dojść do „pierwotnego pogorszenia”, podobnie jak w przypadku Aloe Vera? Czy należy zaczynać od małych porcji dziennych i następnie zwiększać je do 80 ml?

Doświadczenia z dotychczasowymi badaniami na to nie wskazują. Ponieważ dzienna porcja Mind Master zawiera jedynie niewielką ilość Aloe Vera, raczej nie przewiduje się pogorszenia pierwotnego. Jednak nie można go całkowicie wykluczyć, zwłaszcza u osób o bardzo wrażliwym organizmie. Takie osoby powinny zaczynać od mniejszych dziennych porcji i powoli zwiększać je do 80 ml.

Czy Mind Master LR może być stosowany również w czasie ciąży?

Kobiety ciężarne także potrzebują substancji mineralnych, witamin i antyoksydantów. Dlatego Mind Master może bez wątpienia być spożywany również przez kobiety w ciąży, z reguły po pierwszych trzech miesiącach.

  

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl